#BezpiecznieJakwDomu

• Tv
Miasto z Wizją / 10.08.2020 / Komentarze
Urząd Marszałkowski zachęca do spędzenia wakacji w regionie, również w Szczecinku

Na rowerze, rowerze wodnym, w kajaku, pod żaglami, a może podczas rodzinnych wycieczek. Zachęcamy do wakacji na Pomorzu Zachodnim, tu jest bezpiecznie jak w domu! Pokazują to przygody bohaterów kampanii promującej region, której kolejne odsłony zobaczymy w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na kanałach social media Pomorza Zachodniego.

Pomorze Zachodnie to idealne miejsce dla każdego - małego i dużego. Zwiedzając region możecie przenieść się do czasów silnych i odważnych wojów w wiosce Słowian i Wikingów na wyspie Wolin, w Szczecinie zobaczyć przepiękną i nowoczesną architekturę, która doceniana jest na całym świecie i oczywiście odpocząć na najpiękniejszych plażach nad Bałtykiem. To jak? Spakowani już na wyjazd? Pamiętajmy, że spędzając wakacje na Pomorzu Zachodnim wspieramy naszych regionalnych przedsiębiorców

Kampania #BezpiecznieJakwDomu to historie z udziałem prawdziwych osób – mieszkańców Pomorza Zachodniego, którzy znają sekrety dobrej przygody. Śledząc ich podróże odwiedzimy atrakcyjne miejsca, idealne do bezpiecznego wypoczynku oraz do prowadzenia i rozwoju biznesu.

#BezpiecznieJakwDomu to prezentacja potencjału gospodarczego Pomorza Zachodniego oraz promocyjne wsparcie mikro, małych i średni przedsiębiorstw, które rozwijają się na szlakach turystycznych. Zadanie jest finansowane w ramach działania 1.14 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 pod nazwą „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie - Ster na innowacje”.

Informacja: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Opracowanie i foto: Sławomir Włodarczyk