Aqua-Tur - Zaproszenie na Szczecinecki Maraton Pływacki

  • Blogi
Robert Duszyński / 19.08.2014 / Komentarze
Obrazek użytkownika Robert Duszyński
Od kilku lat chodziło nam po głowie, aby przywrócić imprezy pływackie także na wody jeziora Trzesiecko. Wielu uważało, że się nie da. Dziś z dumą możemy zaprosić Was na Szczecinecki Maraton Pływacki, który odbędzie się już 23 sierpnia! Start imprezy o godz. 12:00.

Od kilku lat chodziło nam po głowie, aby przywrócić imprezy pływackie także na wody jeziora Trzesiecko. Wielu uważało, że się nie da. Dziś z dumą możemy zaprosić Was na Szczecinecki Maraton Pływacki, który odbędzie się już 23 sierpnia! Start imprezy o godz. 12:00.

Zawody na wodach otwartych cieszą się coraz większym zainteresowaniem braci pływackiej. Na całym świecie pływacy pojawiają się na akwenach, co wydatnie urozmaica rywalizację. Naszą imprezą już dziś interesuje się wielu ludzi aktywnych, a coś nam mówi, że to dopiero początek. Mamy nadzieję, że tworzymy właśnie kolejną, sportową tradycję w Szczecinku. Do zobaczenia na wodzie!

Zaplanowaliśmy dla Was 4 trasy:

1. 100 metrów – propozycja dla najmłodszych (do 13 roku życia)

2. 200 metrów – propozycja dla młodzieży (od 14 do 17 roku życia)

3. 1 kilometr MASTERS – propozycja dla wszystkich pełnoletnich zawodników.

Na tym dystansie obowiązywał będzie podział na kategorie wiekowe:

- grupa młodzieżowa 18-24 lat

- grupa A-25-44 lat

- grupa B-45-64 lat

- grupa C-65 lat i starsi

4. 2 kilometry OPEN „O Puchar Burmistrza” – propozycja dla wszystkich pełnoletnich zawodników.

Jeden, wspólny start i walka do samego końca.

Zaplanowaliśmy także atrakcje dla najmłodszych adeptów pływania. Gry i zabawy sportowe oraz konkursy niespodzianki, o których dowiecie się po przyjściu na Szczecinecki Maraton Pływacki.

Wpisowe dla zawodników: konkurencja 1 – 5zł, konkurencja 2 – 10zł, konkurencja 2 i 3 – 20zł. Zawodnicy powyżej 65 roku życia są zwolnieni z opłaty. Dla uczestników zmagań przygotowaliśmy oczywiście nagrody: dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkich chętnych zapraszamy od dziś na szczecinecką pływalnię. Nie zwlekaj i zapisz się na Szczecinecki Maraton Pływacki!

Jeśli nie możesz pojawić się osobiście – możesz zapisać się mailowo: b.bracka@sport.szczecinek.pl, podając w mailu wszelkie informacje z Formularza Zgłoszeniowego. Możesz to także zrobić telefonicznie, pod numerem: 94 372 96 28. Pamiętaj jednak, że aby Twoje zgłoszenie zostało potwierdzone musisz opłacić wpisowe do 21 sierpnia.

Zapisy do 21 sierpnia 2014r.

Istnieje oczywiście możliwość zapisania się w dniu imprezy. Zapisy maksywalnie 30 minut przed startem, wpisowe wyższe o 100%. Dla zawodników powyżej 65 roku życia - 10zł.

PRZEPISY KOŃCOWE

1. Zbiórka wszystkich uczestników zawodów na plaży o godzinie 12:00.

2. Pływamy w stroju pływackim - bez pianki.

3. Wszyscy zawodnicy muszą złożyć na miejscu pisemne oświadczenie, potwierdzając dobry stan zdrowia i start w zawodach na własną odpowiedzialność.

4. Rodzice dzieci do lat 16 podpisują oświadczenie w obecności Kierownika Zawodów, potwierdzając zgodę na start swego dziecka na własną odpowiedzialność.

5. Organizator w zależności od liczby zgłoszonych zawodników może zmienić kolejność startów, godziny ich rozpoczęcia oraz dekoracji.

6. Wszelkie sprawy sporne ostatecznie rozstrzyga Organizator.

7. Strona internetowa Organizatora: www.SPORT.SZCZECINEK.pl.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

INFORMATOR MARATONU DO POBRANIA