Daniel Rak przewodniczącycm powiatowych struktur PO

Miasto z Wizją / 25.10.2021 / Komentarze
Szczecinek zagłosował też na Donalda Tuska i Olgierda Geblewicza

Po wielu latach nastąpiła zmiana na stanowisku szefa powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej powiatu szczecineckiego. Długoletniego przewodniczącego Jerzego Hardie-Douglasa zastąpił dziś (sobota, 23 października) Daniel Rak. Burmistrz Szczecinka pokonał kontrkandydatkę Małgorzatę Bałę stosunkiem głosów 33-25.

Członkowie PO powiatu szczecineckiego głosowali też na szefa regionu Pomorza Zachodniego i przewodniczącego partii. Najwięcej głosów otrzymali odpowiednio Olgierd Geblewicz i Donald Tusk.

Delegatem szczecineckiej PO na zjazd krajowy partii został wybrany Cezary Klamka.

Tydzień temu odbyły się wybory przewodniczącego koła Platformy w Szczecinku. W decydującym głosowaniu Marcin kaszewski, przewodniczący klubu PO w Radzie Miasta Szczecinka pokonał Jakuba Hardie-Douglasa, radnego Sejmiku Zachodniopomorskiego.