POLSKA, BIAŁO-CZERWONI!

  • Felietony
  • Blogi
Katarzyna Dudź / 14.02.2014 / Komentarze
Obrazek użytkownika Katarzyna Dudź
Trwają Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Jak dotychczas, Polacy zdobyli cztery złote medale.

POLSKA,  BIAŁO-CZERWONI !!!!

Trwają Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Jak dotychczas, Polacy zdobyli cztery złote medale. :) Justyna Kowalczyk, Zbigniew Bródka i dwukrotnie Kamil Stoch, spowodowali, że czterokrotnie usłyszeliśmy Mazurek Dąbrowskiego, że biało-czerwona flaga załopotała na najwyższym maszcie. Radość, duma i wzruszenie.

Wierzę, że to nie koniec mega pozytywnych uczuć, jakich w najbliższym czasie będziemy doświadczać, że jeszcze nie jeden medal Polscy Reprezentanci zdobędą :)

Pochodzę ze Szczecinka i lubię, aby nie powiedzieć może zbyt patetycznie, iż kocham to Miasto. Twierdzę, że może Ono wywoływać podobne uczucia wzruszenia jak nasi olimpijscy mistrzowie. Jako mieszkańcy szybko przyzwyczajamy się do pozytywnych zmian zachodzących wokół nas.

Szybko zapominamy, jak to jeszcze niedawno było. Często dopiero ludzie, którzy znają Szczecinek sprzed lat i teraz po latach go odwiedzają, otwierają nam oczy na zmiany. Potrafią szybciej dostrzec, docenić, że Nasze Miasto pięknieje i zmienia się na lepsze.

Dlatego bardzo cieszę, się, że powstaje portal - „Miasto z Wizją”. Że zebrała się grupa ludzi, którzy identyfikują się z naszym grodem, cieszą się, że tu mieszkają, chcą innym, ale też i sobie pokazać jego piękno, a równocześnie będą się starać wnosić swoje pomysły, swoją wizję jego dalszego rozwoju. Rozwoju Szczecinka. Miasta z Wizją :)

Gorąco kibicuję im, a raczej nam wszystkim i wierzę w nasz sukces ! :)

Sukces Mieszkańców Szczecinka. :)

Wierzę też w sukces naszych skoczków w konkursie drużynowym i Justyny Kowalczyk w biegu na 30 km. !!! :)