Super zabawa w niedzielę!

• Tv
Miasto z Wizją / 20.06.2018 / Komentarze
II Wielki Piknik Trzech Osiedli. Będzie się działo

Rady trzech szczecineckich osiedli: Koszalińska-Kołobrzeska, Zachód-Generalskie oraz Trzesieka podobnie jak w ubiegłym roku, postanowiły wspólnie zorganizować super zabawę dla swoich mieszkańców - bez względu na wiek.

II Wielki Piknik Trzech Osiedli będzie miał miejsce w niedzielę 24 czerwca na Placu Koncertowym przy osiedlu Zachód. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla najmłodszych i starszych. Będzie m.in.: konkurs wypieków z atrakcyjnymi nagrodami, wielki plac zabaw dla dzieci, mnóstwo gier i zabaw, konkursy z nagrodami, strefy sportu i zdrowia oraz szereg innych, niezwykłych atrakcji.

Wśród współorganizatorów Pikniku jest MKS Gryf Szczecinek. Za sprawą Gryfa będzie miał miejsce Piknik Zdrowia "Z Pasją po Zdrowie", organizowany przez Fundację Małgorzaty Glinki, z wieloma atrakcjami sportowo-zabawowymi, z darmowymi poradami lekarza, dietetyka i fizjoterapeuty. Wszystko to okraszone zostanie nagrodami i upominkami!

Początek zabawy mieszkańców trzech szczecineckich osiedli o godz. 11. Piknik zaplanowano na trzy godziny. Jak długo potrwa, to zależy jednak od ich uczestników.

Przypomnijmy, że I Wielki Piknik Trzech Osiedli (miał miejsce 13 maja 2017 roku) okazał się wielkim sukcesem organizacyjnym. Na Placu Koncertowym bawiło się mnóstwo mieszkańców trzech osiedli. Zabawa była przednia i trwała dłużej niż początkowo planowali organizatorzy.

Relacja wideo i galeria z tego wydarzenia dostępna w artykule:

Plakat: Organizatorzy