Lato, wakacje i szczecineckie gadżety

Miasto z Wizją / 15.08.2022 / Komentarze
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zakupy

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury regularnie dba, aby wychodzić z nową atrakcyjną propozycją dla osób, które szukają pamiątek i gadżetów związanych z naszym miastem. Każdy z nich to z pewnością ciekawa opcja dla kolekcjonerów przedmiotów związanych ze Szczecinkiem, a także doskonała pamiątka dla turystów z wizyty nad Trzesieckiem - teraz mogą wybierać spośród jeszcze szerszej oferty.

Jak już informowaliśmy do sprzedaży trafiły nowe szczecineckie gadżety sygnowane nazwą naszego miasta. Wszystkie przedmioty można zakupić w siedzibie CIT przy wieży św. Mikołaja (ul. Boh. Warszawy 6A).

Gadżety są dostępne także on line w sklepie internetowym szczecineckiego Centrum Informacji Turystycznej. Można je znaleźć odwiedzając stronę www.sklep.szczecinek.pl

Życzymy udanych zakupów!

Foto: Centrum Informacji Turystycznej