Adam Kasprzyk

Karty podstawowe

Obrazek użytkownika Adam Kasprzyk
Adam Kasprzyk
reporter, ale też historyk z zamiłowania i wykształcenia. Urodził się w Szczecinku, pochodzi z Gwdy Małej, a reporterem jest od czasów, których już sam nie pamięta. Przygodę z dziennikarstwem zaczynał w Szczecinku i Radiu RE JA. A później było już tylko dalej i szybciej. Radio Koszalin, TVP Szczecin, i na 13 lat w Radiu RMF FM.
Życiorys autora: 
Adam Kasprzyk, reporter, ale też historyk z zamiłowania i wykształcenia. Urodził się w Szczecinku, pochodzi z Gwdy Małej, a reporterem jest od czasów, których już sam nie pamięta. Przygodę z dziennikarstwem zaczynał w Szczecinku i Radiu RE JA. A później było już tylko dalej i szybciej. Radio Koszalin, TVP Szczecin, i na 13 lat w Radiu RMF FM. Od 6 lat w TVN 24 gdzie słowem i uchwyconymi obrazami opisuje rzeczywistość Gdańską, Pomorską i w całym kraju .
 
Nie boi się wyzwań, bawi innych i siebie tropi afery i czasem łamie kariery. Prywatnie.... w każdej wolnej chwili na tafli jeziora w Szczecinku pływa na wakeboardowej desce. Z duma podkreśla, że Szczecinek jest też jego miastem.