Zamkowa restauracja ma dzierżawcę

Miasto z Wizją / 20.03.2019 / Komentarze
Zostanie nim Rafał Rumiński, który w naszym mieście prowadzi m.in. Bar Kebab Szrek i restaurację Szrekowy

Zamkowa restauracja od samego początku swojego funkcjonowania cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. To właściwie jedno z niewielu miejsc w Szczecinku, gdzie możemy zjeść smaczne dania przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni. Niewykluczone jednak, że wkrótce lokal nieco zmieni swoje oblicze.

We wtorek, 19 marca rozstrzygnięty został konkurs na zasadach licytacji, który wyłonił nowego dzierżawcę. Został nim szczecinecki przedsiębiorca Rafał Rumiński, który w naszym mieście prowadzi m.in. Bar Kebab Szrek i restaurację Szrekowy.

Jak nam powiedział wicedyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury Łukasz Koczan obecnie trwa sprawdzanie wszelkich wymaganych dokumentów do objęcia dzierżawy. Jeśli nie pojawią się żadne niespodzianki, to niewykluczone, że wraz z początkiem kwietnia umowa dzierżawy wejdzie w życie. Ma ona obowiązywać przez najbliższe trzy lata.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Kłuciejasz/Restauracja Zamek