Art Piknik wydaje płytę z kolędami w wykonaniu szczecineckich muzyków! Premiera już na początku grudnia!

• Tv
Miasto z Wizją / 18.11.2015 / Komentarze
W miniony weekend mury szczecineckiej szkoły muzycznej były świadkami niecodziennego wydarzenia. Przez całe dwa dni odbywały się tam nagrania Art Piknik Orkiestry.

Kompilacja ta będzie wyjątkowa ze względu na zróżnicowanie muzyczne. Na płycie usłyszymy m.in.takich wykonawców jak Małgorzatę Ostrowską, 4 nad ranem, Dixie Band, Materię, Banned Sauce, Molten Bone,  Magdalenę Szubę, Bladego Krisa, Zespół Terne Roma, Grupę Dyzmatronik czy w końcu Art Piknik Orkiestrę która będzie trzonem tej płyty i to właśnie ona zaprosiła swoich przyjaciół do uczestnictwa w niej.

Orkiestrę usłyszymy w trzech odsłonach a partie wokalne tym razem przypadną Eli Stasiuk. Mai Wysoczańskiej, Magdalenie Góreckiej a także Kamilowi Kowalskiemu. Z pewnością album ten przejdzie do historii Szczecinka. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Szczecinka oraz Starosta Powiatu Szczecineckiego. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego przedsięwzięcia jednocześnie bardzo dziękujemy Robertowi Bergerowi za udostępnienie zdjęć do filmu.

zdjęcia, montaż: Paweł Adamowski