Autobus kursuje objazdem po obwodnicy Szczecinka (rozkład jazdy)

Miasto z Wizją / 23.04.2019 / Komentarze
Mieszkańcy Marcelina mogą już korzystać z linii nr 5. Bilety zachowują ważność na inne linie

W związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Słupskiej i uruchomieniem objazdu drogi krajowej nr 20. Komunikacja Miejska zmieniła rozkład jazdy linii nr 5.

Przebieg trasy: Osiedle Zachód (Białogardzka) - Kołobrzeska - droga serwisowa obwodnicy szczecineckiej - Marcelin - Godzimierz –Czarnobór – Żółtnica (Plac Strażacki). Powrót do Szczecinka w odwrotnej kolejności.

Pasażerowie udający się w kierunku centrum miasta proszeni są o skorzystanie z punktu przesiadkowego na Osiedlu Zachód.

Bilety jednorazowe skasowane w autobusie linii nr 5 zachowują ważność na inne linie przez godzinę czasu od momentu skasowania, po uprzednim ostemplowaniu przez kierowcę. W tym celu przy wysiadaniu na Osiedlu Zachód należy się udać do kierowcy, który bilet ostempluje.

Bilety miesięczne na linię nr 5 obowiązują na inne linie do momentu odwołania.

Godziny odjazdu autobusu linii nr 5 zamieszczone są na tabliczkach przystankowych oraz w załączeniu: