Będą rozmawiać o rozkładzie jazdy autobusów

Miasto z Wizją / 16.01.2019 / Komentarze
W spotkaniu mogą wziąć udział również mieszkańcy

Szczecinecka Komunikacja Miejska co jakiś czas przygląda się rozkładowi jazdy, aby dostosować go do potrzeb pasażerów oraz skierować kursy na wybrane linie w godzinach, kiedy chce korzystać z nich duża liczba osób. Przewoźnik kilkukrotnie przeprowadzał ankiety, zwłaszcza wśród mieszkańców peryferyjnie położonych dzielnic miasta, aby zapoznać się z ich potrzebami i wspólnie z nimi znaleźć optymalne rozwiązania dotyczące godzin odbywania się kursów.

Teraz mieszkańcy kolejny raz mogą zgłaszać swoje uwagi lub prośby do przewoźnika. W najbliższy czwartek, 17 stycznia w szczecineckim ratuszu odbędzie się spotkanie konsultacyjne. Dotyczyć ono będzie nowego rozkładu jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej. Udział w nim wezmą m.in. przedstawiciele przewoźnika  i pracownicy ratusza. Spotkanie będzie również otwarte dla wszystkich mieszkańców. Odbędzie się ono o godz. 16.00 w Sali nr 104 (I piętro).

Tekst, foto: Marzena Góra