Boisko w budowie - nowa nawierzchnia betonowa

Miasto z Wizją / 27.05.2019 / Komentarze
Sportowy plac ma być gotowy latem tego roku

Po przejściowych problemach (trzeba było skuwać wadliwie położoną nawierzchnię betonową) budowniczowie kompleksu boisk sportowych na osiedlu Zachód wylali w sobotę nową nawierzchnię. Zamontowali też słupy, które podtrzymywać będą ogrodzenie kompleksu.

Roboty przy ul. Połczyńskiej na osiedlu Zachód trwają od jesieni ub. roku. Zadanie inwestycyjne nosi nazwę: "Wykonanie rozbudowy z przebudową boiska przy ul. Połczyńskiej w Szczecinku". Zakres prac obejmuje rozbudowę i przebudowę istniejącego boiska gruntowego wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych. Celem jest jego zastąpienie obiektem wielofunkcyjnym o bezpiecznej nawierzchni. Co najważniejsze, przyszły zespół boisk otrzyma oświetlenie w postaci 16 reflektorów zlokalizowanych na 6 słupach.

Miasto założyło, że inwestycja zostanie sfinalizowana do końca lipca br. Jednak, mimo problemów z nawierzchnią, niewykluczone, że wcześniej.