"Buttony" mają szansę na kontrakt z Polskim Radiem

Miasto z Wizją / 28.10.2018 / Komentarze
Szczecinecki zespół potrzebuje naszych głosów

Tego szczecineckiego zespołu chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, kto regularnie bywa na miejskich wydarzeniach kulturalnych. Mają za sobą także sporo koncertów w wielu miastach w kraju oraz na licznych festiwalach. Jednak do tej pory ich fani nie są w stanie jednoznacznie zaszufladkować ich muzyki. Jak przyznają sami artyści, sami maja z tym spory problem. Trzy odmienne spojrzenia na muzykę, które finalnie tworzą spójną całość, to elektryzująca fuzja rocka, bluesa i rocka psychodelicznego.

Ta wybuchowa mieszanka to oczywiście dzieło zespołu James Button Band. Teraz szczecinecki zespół walczy o zawarcie kontraktu z Polskim Radiem na nagranie płyty. Jednak aby tak się stało, muzycy potrzebują naszego wsparcia w kolejnym etapie konkursu!

Zespół wystąpił w drugim odcinku konkursu "Start NaGranie"organizowanym przez Polskie Radio Program III i zdobyli serca jury i zgromadzonej publiczności. Nagrodą główną w radiowym konkursie jest kontrakt na płytę z Polskim Radiem.

Aby wesprzeć zespół należy postępować wg instrukcji:

1) Odtwórz klip.
2) Kliknij "Głosuj".
3) Wpisz imię, nazwisko i email.
4) Wybierz kwotę od 3zł do 50zł.
5) Pobierz mp3, które dostaniesz na adres mailowy - bez tego głos jest nieważny!

Klikamy i opłacamy głos. Wygra zespół z największą liczbą głosów. W zamian otrzymamy piosenkę ,,MR Highway''.Pieniądze z głosowania trafią do zespołu.

Głosowanie potrwa do 9 listopada.

Tekst: Marzena Góra