Dlatego zagłosuję na Grzegorza Grondysa

Miasto z Wizją / 01.04.2024 / Komentarze
Nasz kandydat - nr 4 do Rady Powiatu Szczecineckiego

Kiedy zaczynał pracę w Straży Miejskiej w Szczecinku słynne się stało jego powiedzenie: „Nie jestem zupą pomidorową, żeby każdy mnie lubił, jestem od tego żeby dbać o porządek publiczny oraz bezpieczeństwo w tym mieście”. I od lat konsekwentnie to robi. Małą jednostkę straży miejskiej rozbudował do jednostki pełniącej służbę całodobowo, która spełnia ważną rolę nie tylko w mieście czy w regionie, ale też w kraju służąc m.in. doradztwem i nabytą wiedzą.

Jest dostępny o każdej porze, mieszkańcy Szczecinka zawsze mogą liczyć na jego pomocą w trudnych sytuacjach. Znany jest ze swoich bezkompromisowych działań nie tylko w straży miejskiej, ale i na forum Rady Powiatu, gdzie dba o interesy wyborców nie tylko składając zapytania i interpelacje.

W swoich felietonach porusza drażliwe i niewygodne tematy, w których wytyka błędy obecnie rządzącej koalicji w powiecie. Za to właśnie został „ukarany” wykluczeniem z przewodniczenia i członkostwa w komisji rewizyjnej Rady Powiatu. Dużo wymaga od innych, ale i sam nie spoczywa na laurach. Podczas pracy w straży miejskiej ukończył studia doktoranckie i uzyskał stopień naukowy doktora nauk społecznych na prestiżowej uczelni jaką była Akademia Obrony Narodowej w Warszawie.

Z jego wiedzy i doświadczenia korzysta wiele instytucji. Jest autorem kilkunastu publikacji zamieszczanych w zeszytach naukowych i książkach, wykorzystywanych przez studentów na kierunkach studiów związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Nie wszyscy wiedzą, że jest zapraszany do wystąpień na konferencjach naukowych organizowanych nie tylko w Polsce, gdzie ceniona jest jego wiedza i doświadczenie w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa publicznego.

Jeżeli chcecie Państwo mieć w Radzie Powiatu fachowca z tak ważnej dziedziny jaką jest bezpieczeństwo, który nie boi się trudnych tematów i nie odmawia pomocy, to śmiało mogę polecić Grzegorza Grondysa - kandydata Koalicji Obywatelskiej do Rady Powiatu w Szczecinku startującego z pozycji nr 4.

Sławomir Włodarczyk