Do Żółtnicy, Buczka i Czarnoboru - dookoła

• Tv
Miasto z Wizją / 17.04.2018 / Komentarze
Kolejne utrudnienia dla kierowców w związku z budową obwodnicy S11

O utrudnieniach związanych z budową obwodnicy pisaliśmy już wielokrotnie. Nie ma się co dziwić, że takie utrudnienia występują. Wiadomo było nie od dziś, że prowadzenie tak potężnej inwestycji będzie za sobą niosło m.in. zmiany w organizacji ruchu.

Tak jest z drogą - objazdem na Bugno. Objazd jest również zlokalizowany w ciągu ulicy Słupskiej (DK20) za przejazdem kolejowym. Teraz przyszła pora na wyłączenie z ruchu kilkusetmetrowego odcinka ul. Leśnej od skrzyżowania z ul. Strefową. W następstwie tego podróżujący do Buczka, Czarnoboru czy Żółtnicy muszą pojechać naokoło, czyli drogą krajową DK11 przez Turowo i Omulną, bądź drogą krajową DK20 przez Gwdę Wielką, Grochowiska i Godzimierz.

Generalny wykonawca inwestycji - firma "Eurovia" jeszcze nie poinformował jak długo ul. Leśna będzie wyłączona z ruchu.  Z pewnością do czasu zakończenia budowy wiaduktu - obwodnica przetnie ul Leśną dołem, pod wiaduktem.

Mapka - Powiatowy Zarząd Dróg

Wideo: Justyna Rusinek/GDDKiA