Dwie mieszkanki Szczecinka powalczą o mandat do Europarlamentu

Miasto z Wizją / 26.03.2019 / Komentarze
Katarzyna Dudź i Małgorzata Golińska na listach Koalicji Europejskiej i PiS

Przewodnicząca Rady Miasta Szczecinka Katarzyna Dudź (Platforma Obywatelska - Koalicja Europejska) oraz wiceminister Ochrony Środowiska Małgorzata Golińska (Prawo i Sprawiedliwość), reprezentować będą Szczecinek w majowych wyborach do Europarlamentu. Niewykluczone jednak, że też inne komitety wyborcze wystawią na swoich listach mieszkańców, bądź mieszkanki Szczecinka. Ostateczny termin zgłaszania list kandydatów do PE upływa 16 kwietnia br.

W "szczecineckim" Okręgu nr 13 (lubuskie-zachodniopomorskie) z listy Koalicji Obywatelskiej wystartuje Bogusław Liberadzki (SLD) a z dwójką - Bartosz Arłukowicz (PO). Z byłym ministrem zdrowia w rządzie PO-PSL będziemy się mogli spotkać już w najbliższą środę 27 marca o godz. 15.30 na Zamku Książąt Pomorskich. Spotkanie jest otwarte. Poseł udzieli naszej redakcji wywiadu. Będziemy mogli go przeczytać na łamach kwietniowego wydania gazety "Dzień Dobry Szczecinek".