Eska Music Awards Szczecinek 2015

Miasto z Wizją / 21.07.2015 / Komentarze
Na placu koncertowym przy ulicy Kołobrzeskiej w Szczecinku usłyszymy sporą grupę popularnych wykonawców nominowanych do tej prestiżowej nagrody.
Eska Music Awards Szczecinek 2015
Koncert "Wielkie odliczanie do ESKA MUSIC AWARDS" obędzie  24 lipca i będzie transmitowany na żywo w TVP 1, a nieco później retransmitowany w Eska TV.

Do naszego miasta zjadą największe gwiazdy muzycznej estrady, a wydarzenie transmitowane będzie na żywo w TVP 1!

Będą wśród nich Donatan & Cleo, Patrycja Markowska Feel, Margaret, Mezo i Kasiia Wilk,  Red Lips Kombii Kalwi i Remi, Video, Najlepszy Przekaz w Mieście, Kasia Popowska, Sound & Grace.

Spot zapraszający na ten wielki szczecinecki koncert oglądać można codziennie o godz. 15:50 w telewizyjnej Jedynce!

Organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji.

inf. Tomasz Czuk

Zdjęcia: