IV liga: MKP rozpoczyna piłkarski sezon

Miasto z Wizją / 11.08.2018 / Komentarze
Kadra zespołu na rundę jesienną 2018

Dzisiejszym (sobota 11 sierpnia) meczem z beniaminkiem Orłem Wałcz, piłkarze MKP Szczecinek rozpoczną zmagania o punkty w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Spotkanie rozpocznie się (na stadionie w Wałczu) o godz. 13.

Szczecinecki klub ustalił już kadrę zawodniczą na rundę jesienną. Znaleźli sie w niej:

Bramkarze: Mateusz Sochalski, Kamil Kot

Obrońcy: Łukasz Jurjewicz, Piotr Kusiak, Krzysztof Hrymowicz, Karol Sadzik, Tomasz Marciniak, Jakub Drzewiecki, Grzegorz Kozanko, Zbigniew Węglowski

Pomocnicy: Maciej Góra, Mateusz Jureczko, Mariusz Bedliński, Adrian Bednarski, Galust Tovmasyan, Karol Saganowski, Maciej Kondratowicz, Patryk Kozioł

Napastnicy: Aleksy Kizielewicz, Łukasz Kościan, Adrian Bielecki

Latem do szczecineckiego zespołu dołączyli: Adrian Bielecki, Karol Saganowski (Mechanik Bobolice), Maciej Kondratowicz (Błonie Barwice), Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy), Kamil Kot (Mechanik Turowo), Galust Tovmasyan (juniorzy)

Ze Szczecinka odeszli: Paweł Bednarski (Gwardia Koszalin), Daniel Szymański (Orzeł Wałcz), Adam Jabłoński (Mechanik Turowo), Kamil Juśkiewicz (Unia Solec Kujawski), Patryk Wilczyński (Lech Czaplinek), Kamil Schab (Zawisza Grzmiąca), Marcin Kaszczyc, Cezary Palus (nie wznowili treningów).

Trenerem MKP jest Zbigniew Węglowski. Jego asystentem Mateusz Jureczko a kierownikiem drużyny Marcin Korabiusz.

Terminarz jesiennych meczów MKP, w tym na Stadionie Miejskim w Szczecinku, w artykule:

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: MKP Szczecinek