Jerzy Hardie-Douglas podsumował kampanię wyborczą

• Tv
Miasto z Wizją / 11.10.2019 / Komentarze
„W całym regionie mamy swoich przyjaciół i mam nadzieję, że to zaowocuje dobrym wynikiem”

Dziś (piątek, 11 października) przed szczecineckim ratuszem odbyła się krótka konferencja prasowa zorganizowana przez Jerzego Hardie-Douglasa, kandydata Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP. W trakcie spotkania z przedstawicielami lokalnych mediów podsumował on dobiegającą właśnie końca kampanię wyborczą oraz wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnim czasie.

Jerzy Hardie-Douglas odniósł się m.in. do trwających przez niemal całą kampanię wyborczą ataków na jego osobę. - Niektóre ataki na mnie były tak absurdalne, że myślę, że przede wszystkim u mieszkańców Szczecinka mogły tylko wywołać uśmiech – powiedział.

Podziękował on także wszystkim, którzy wspierali go podczas ostatnich tygodniach, udzielając mu pełnego poparcia i obdarzając zaufaniem. Zachęcamy naszych Czytelników do obejrzenia pełnej relacji wideo z dzisiejszej konferencji prasowej.

Tekst, zdjęcia, montaż: Marzena Góra