„Jesiotr” na rybach nocną porą

Miasto z Wizją / 13.08.2018 / Komentarze
Wędkarskie zawody pod gwiazdami

Zawody pn. "Nocne Wędkowanie" na trwale wpisały się w kalendarz sportowych działań szczecineckich wędkarzy Koła PZW "Jesiotr" - wspólne połowy w nocy na Trzesiecku nazywają super zabawą. Zapewne podobnie będzie w tegorocznej edycji wędkowania pod gwiazdami.

Polowanie na taaaką rybę odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 18/19 sierpnia. Areną zmagań będzie jezioro Trzesiecko na Świątkach w okolicy plaży przy ul. Różanej. Zbiórkę uczestników wyznaczono w sobotę na godz. 18.

Zarząd „Jesiotra” gorąco namawia kolegów wędkarzy na udział w zawodach.

– Łowy zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Podobnie jak nagrody, które przygotowaliśmy dla zwycięzców. Wszystkim uczestnikom nocnego moczenia kija zapewnimy też gorący posiłek – mówi "Miastu z Wizją" prezes „Jesiotra” Andrzej Pilzek.

Metoda połowu: grunt - maksymalnie dwie wędki. By wziąć udział w zawodach, trzeba wcześniej wyrazić akces. Można to uczynić osobiście w siedzibie koła przy ul. 9 Maja bądź telefonicznie: 692 465 287 - do czwartku 16 sierpnia (włącznie). Opłata startowa wynosi 30 zł.