"Jesiotr" o krok od zwycięstwa

Miasto z Wizją / 12.07.2017 / Komentarze
Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa. Nasi wędkarze stawali dzielnie

Wędkarze z koła PZW nr 92 Borne Sulinowo zorganizowali zawody o Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa. Areną wędkarskiej rywalizacji była rzeka Piława.

- W zawodach wzięło udział jedenaście zespołów reprezentujących koła PZW ze Szczecinka, Łobza, Jastrowia, Białogardu i Czaplinka. Oczywiście nie zabrakło też gospodarzy, czyli koła PZW Borne Sulinowo. Zmagania z rybami trwały cztery godziny, a koledzy łowili metodą spławikową - mówi "Miastu z Wizją" Tadeusz Sokołowski, sędzia sekretarz wędkarskich zmagań.

Swoją reprezentację wystawił szczecinecki "Jesiotr". Nasi wędkarze pojechali nad Piławę w mocnym składzie: Marcin Wołodkowicz, Tomasz Kamyszek i Marek Sikorski. W niezwykle mocnej konkurencji zajęli II miejsce. Zwyciężył drugi zespół gospodarzy z Bornego Sulinowa. Na trzecim miejscu podium stanął team reprezentujący Koło PZW z Białogardu.

Sędzią głównym zawodów był Kazimierz Sośnicki, a puchary wręczył zastępca burmistrza Bornego Sulinowa Bogdan Korpal.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Tadeusz Sokołowski - Koło PZW Borne Sulinowo