Kolejne zwycięstwo MKP Szczecinek

• Aktualności
Miasto z Wizją / 30.08.2015 / Komentarze
Miejski Klub Piłkarski Szczecinek zmierzył się na wyjeździe z Iną Goleniów. Nasi piłkarze wygrali 2:3 (0:1)
Już w 12. minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Marcina Kaszczyca, Mimo kilku groźnych sytuacji i paru okazji do podwyższenia wyniku, do przerwy utrzymywał się jednobramkowy wynik.

Na początku drugiej połowy bramki broni Patryk Wilczyński. W odpowiedzi w 49. minucie Marcin Kaszczyc podwyższa wynik na 0:2. Około 62. minuty spotkania kontuzji doznaje bramkarz MPK. Na jego miejsce wchodzi Kamil Celiński. W 64. minucie gospodarze zdobywają kontaktowego gola na 1:2 a w 65. doprowadzają do remisu.

W 75. minucie sztuczną murawę boiska w Goleniowie opuszcza Adam Jabłoński. Jego miejsce zajął Maciej Maciejewski, który strzela decydującą bramkę.

MKP Szczecinek Pozostaje samotnym liderem z 9 punktami w tabeli.