Kontrakt Samorządowy szansą dla przedsiębiorców i NGO

• Tv
Miasto z Wizją / 15.07.2015 / Komentarze
W związku z nowym podejściem do finansowania projektów w ramach funduszy europejskich Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, Miasto Szczecinek przystąpiło do budowy Kontraktu Samorządowego wspólnie z samorządami Powiatu Szczecineckiego.

Ideą takiego rozwiązania jest integracja wszystkich projektów planowanych do realizacji przez przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego w ramach wspólnej perspektywy finansowej.

Zgodnie z założeniami do Kontraktu Samorządowego, projekty przedsiębiorców i organizacji pozarządowych wskazane, jako komplementarne do projektów jednostek samorządu terytorialnego realizowanych na wskazanym powyżej obszarze, będą dodatkowo premiowane w procedurze wyboru projektów do finansowania.

Chcąc zachęcić Państwa do skorzystania z możliwości pozyskania środków europejskich i stworzenia sobie większych szans na rozwój, Urząd Miasta Szczecinek udostępnia poniżej ankietę służąca do przekazania Państwa potrzeb i proponowanych do realizacji projektów w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

Wypełnione ankiety prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres: kontrakt@um.szczecinek.pl

Bezpośrednio koordynacją prac związanych z udziałem Miasta Szczecinek w tym instrumencie finansowym zajmuje się Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Szczecinek, tel. 94 37 141 48, 94 37 141 67.

Załącznik: