Limitowane koszulki dla fanów Art Pikniku

Miasto z Wizją / 11.09.2018 / Komentarze
Można je nabyć w Centrum Informacji Turystycznej

Podczas tegorocznej, szóstej edycji Art. Pikniku mogliśmy nie tylko tradycyjnie wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, ale także po raz pierwszy „uzbroić” się w gadżety promujące to wydarzenie.

W tym roku organizatorzy imprezy przygotowali bowiem dla nas wyjątkową niespodziankę – limitowaną serię koszulek z logo Art Pikniku, „namalowanym” herbem Szczecinka, czy muralem, który powstał kilka tygodni temu na ścianie kamienicy przy parkingu za ratuszem.

Ci, którzy przed i w trakcie tegorocznego Art Pikniku nie załapali się na pamiątkowe gadżety, mają jeszcze na to szansę. W Centrum Informacji Turystycznej właśnie ruszyła sprzedaż limitowanych koszulek z logo Art Pikniku oraz herbem naszego miasta. Warto się pośpieszyć, ponieważ ich ilość jest ograniczona.

Tekst: Marzena Góra