Miasto sprzedaje atrakcyjnie położone nieruchomości

Miasto z Wizją / 29.10.2018 / Komentarze
Sześć działek pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną i usługową

Niedawno pisaliśmy o 11 miejskich nieruchomościach, które w połowie września trafiły do sprzedaży. Nabywców znalazły m.in. parcele na osiedlu Marcelin.

Teraz miasto przedstawiło kolejną ofertę. Tym razem na przetarg trafi 6 nieruchomości położonych m.in. przy ul. Narutowicza, Malczewskiego i Wodociągowej.

Największy areał będzie można kupić przy ul. Narutowicza. Dwie niezabudowane działki o łącznej pow. 2379 m2, przeznaczone pod zabudowę usługową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wyceniono na kwotę 300 tys. zł. To cena wywoławcza parceli.

Niezabudowana działka jest też do nabycia przy ul. Derdowskiego. To ostatnia wolna nieruchomość położona w sąsiedztwie osiedla domków jednorodzinnych nad Kanałem Zachodnim przy osiedlu Zachód. Działkę o pow. 2037 m2 przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną bądź usługową wyceniono na 166 tys. zł.

Do kupienia "od niepamiętnych czasów" jest też działka położona przy ul. Słowiańskiej. Przed laty stał na niej "Dom Młodego Robotnika". Nieruchomość o pow. 1827 m2 wyceniono na 302 tys. zł.

Miasto ma również w swojej najnowszej ofercie działkę o pow. 1619 m2 położoną przy ul. Wodociągowej. Cena nieruchomości przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną to 166 tys. zł.

Jedne z ostatnich wolnych działek, na których przyszli właściciele będą mogli zbudować domek jednorodzinny (z dopuszczeniem zabudowy usługowej) są do kupienia przy ul. Jacka Malczewskiego na terenie dawnej bazy transportowej PKS. Nieruchomość o pow. 1597 m2 wyceniono na 188 tys. zł. Z kolei działkę o pow. 721 m2 na 87 tys. zł.

Podane ceny nieruchomości są tzw. "wyjściowymi" na przetargach (ustnych - nieograniczonych), które odbędą się w Urzędzie Miasta pod koniec października br.