Możemy już szaleć na lodowisku

Miasto z Wizją / 21.12.2018 / Komentarze
Obiekt będzie czynny od piątku, 21 grudnia

Jak informowaliśmy na początku grudnia, w drugiej połowie miesiąca planowo miało zostać uruchomione lodowisko usytuowane na terenie Zespołu Szkół nr 1 im. KEN przy ul. Szczecińskiej. Tak też się stanie, a miłośnicy szaleństw na białej tafli już w ten weekend będą mieli powody do zadowolenia. Szczecineckie sztuczne lodowisko zostanie otwarte dziś – w piątek, 21 grudnia.

Jednak wybierając się na szaleństwa na łyżwach musimy przygotować się na kilka zmian w regulaminie korzystania z lodowiska. Mają one na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników obiektu. Zgodnie z nowym zapisem od tegorocznego sezonu na terenie lodowiska zabroniona będzie jazda pod prąd oraz jazda z dziećmi na rękach. Podobny zakaz dotyczy także siadania na bandach okalających płytę lodowiska.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Starostwo Powiatowe