Na stanicy wędkarskiej wypożyczysz łódź

Miasto z Wizją / 01.05.2018 / Komentarze
Idzie czas najlepszych łowów, "Jesiotr" zadbał o wędkarzy

To dobra wiadomość dla wędkarzy, nie tylko szczecineckich, ale przede wszystkim tych, którzy przyjeżdżają nad Trzesiecko z niemal wszystkich zakątków kraju. Wszystko po to, by w Szczecinku mile spędzić czas, solidnie odpocząć i powalczyć z taaaką rybą.

Otóż Koło PZW "Jesiotr" uruchomiło już wypożyczalnię związkowych łodzi.

- Łódź z oprzyrządowaniem (wiosła, kapok, kotwica) można wypożyczyć codziennie od godz. 8 do godz. 18 - mówi "Miastu z Wizją" Jarosław Liniewicz, członek zarządu Koła PZW "Jesiotr".

- Jeżeli ktoś chce wypożyczyć łódź wcześniej, np. o 5 czy 6 rano lub później, wówczas prosimy o kontakt z gospodarzem stanicy. Wszelkie informacje można uzyskać odwiedzając naszą wędkarską siedzibę. Podobnie jest ze spłynięciem z wody. Można to uczynić nawet w późnych godzinach wieczornych.

Za wypożyczenie łodzi trzeba uiścić stosowną opłatę.

- Godzina korzystania z łodzi dla członka PZW to 20 zł. Z kolei niezrzeszeni wypożyczą środek transportu wędkarskiego za 30 zł. To całodzienna opłata - dodaje J. Liniewicz.