Najlepsi z najlepszych odebrali wyróżnienia

• Tv
Miasto z Wizją / 27.06.2023 / Komentarze
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4

W piątek, 24 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się miejska uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Najlepsi z najlepszych uczniów zostali uhonorowani przez Burmistrza Daniela Raka.

Pedagogom za trud i zaangażowanie podziękował i pogratulował Burmistrz Daniel Rak. Przed społecznością szkolną Szczecinka wystąpił też starosta Krzysztof Lis.

- Za nami trudny i wymagający rok szkolny. Serdecznie dziękuję wszystkim Nauczycielom, Dyrektorom Szkół, Pracownikom Administracji i Obsługi oraz Rodzicom za Wasze zaangażowanie i poświęcenie wkładane w wychowanie młodego pokolenia. Przed Uczniami teraz wyczekiwane wakacje. Nabierajcie sił i bawcie się dobrze - napisał na swoim profilu na Facebooku burmistrz Daniel Rak.

Uroczystość zwieńczyły pokazy artystyczne przygotowane przez naszych uczniów.

Przebieg uroczystości w materiale zarejestrowanym przez Telewizję Zachód.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Wideo: TV Zachód