Napadł z nożem na salon gier. Już siedzi

Miasto z Wizją / 16.05.2016 / Komentarze
25-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

W ubiegły czwartek (12 maja) po południu młody mężczyzna wszedł do salonu gier przy ul. Winnicznej, poprosił obsługującą automaty kobietę o włączenie jednego z nich, po czym dobył nóż i przystawiając do gardła kobiety zażądał pieniędzy. Kobieta uległa i oddała bandycie ponad 3 tys. zł w gotówce i telefon komórkowy. Mężczyzna wyszedł z lokalu i odjechał z rowerem.

Grupa dochodzeniowa szczecineckiej policji rozpoczęła intensywne poszukiwania bandyty. Skutecznie.

- Mężczyzna w wieku 25 lat został ujęty w nocy z poniedziałku na wtorek (16/17.05) - mówi "Miastu z Wizją" st. post. Ewa Żaglewska, po. rzecznika prasowego szczecineckiej policji.

- Napastnik został osadzony w areszcie. Dziś usłyszał prokuratorskie zarzuty. O tym czy zostanie tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy zdecyduje sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.