Nasi koszykarze będą trenować w Świnoujściu

Miasto z Wizją / 05.03.2019 / Komentarze
Ruszyły zapisy na „Basketball Camp 2019”

Każdego roku Uczniowski Klub Sportowy Basket Szczecinek organizuje wyjazdowy obóz sportowy, w trakcie którego młodzi sportowcy mają okazję szlifowania swoich talentów koszykarskich. Nie inaczej będzie również w tym roku. Tym razem szczecineccy koszykarze spędzą tydzień w Świnoujściu.

- Program obozu obejmuje 2 treningi  dziennie na hali oraz jeden w terenie – informują organizatorzy obozu. - Zajęcia będą głównie prowadzone pod kątem kształtowania indywidualnych umiejętności koszykarskich, takich jak doskonalenie kozłowania, kształtowanie techniki rzutu z miejsca, z biegu i z wyskoku, doskonalenie postaw w obronie, gra 1 na 1 , 3 na 3 , 5 na 5, doskonalenie obrony „każdy swego”, obrony „stref” oraz kształtowanie wytrzymałości biegowej, szybkości i siły.

Na wszystkich uczestników obozu czekają także gry i zabawy sportowe, zwiedzanie miasta i zwiedzanie  fortów Twierdzy Świnoujścia, wizyta w Aquapark Baltic Park Molo oraz czas wolny, który spędzą na plażowaniu. Szczegółowych informacji udzielają trenerzy Szymon Kiedel tel. 506 859 720 oraz Piotr Wujtiuk tel. 501 364 408.

Tekst: Marzena Góra