Nie będzie zmian w spółce AQUA TUR

Miasto z Wizją / 07.09.2016 / Komentarze
Wiceburmistrz Daniel Rak: To plotki

Niedawno po Szczecinku "poszła" wieść, że prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej Piotr Misztak jest namaszczany przez ratusz na stanowisko prezesa spółki AQUA Tur. Miałoby to nastąpić po prawdopodobnej tej jesieni likwidacji SzLOT.

Spekulacje na temat zmian personalnych w spółce zarządzającej basenem miejskim i Centrum Tenisowym zdecydowanie uciął wiceburmistrz Daniel Rak, odnosząc się do tych spekulacji w naszym Programie Samorządowym.

- To plotki - podkreśla D. Rak. - Zarówno spółka AQUA jak i prezes Robert Duszyński otrzymali absolutorium. Sprawozdanie zarządu za rok 2015 też zostało przyjęte. Prezes Duszyński ma ważny kontrakt do czerwca 2018 roku. Z informacji, które posiadam, burmistrz Jerzy Hardie-Douglas nie nosi się z zamiarem zmian na stanowisku prezesa spółki. Taką rewelację traktuję, jako spekulację medialną mającą na celu zachęcić czytelników do przeglądania strony internetowej autora tych "rewelacji". Wcześniej rzecznik prasowy Urzędu Miasta Mateusz Ludewicz zajął stanowisko w tej sprawie (chodziło o wypowiedź dla TV Gawex - dop. red.). Ja mogę tylko podkreślić, że nasz rzecznik przekazał całą wiedzę, jaką na dziś posiadamy w tej sprawie.