Odwiedzi nas satyryk Krzysztof Daukszewicz

Miasto z Wizją / 13.10.2019 / Komentarze

W najbliższą niedzielę, 20 października w Szczecinku będziemy gościć znaną i barwną postać polskiej sceny kabaretowej. Krzysztof Daukszewicz, bo o nim mowa, może pochwalić się ponad czterdziestoletnią działalnością estradową. Od 1975 roku nie tylko bawi publiczność, ale cały czas wciąż zyskuje nowych fanów. To głównie za sprawą jego lekkiej formy przekazu i umiejętności uchwycenia w zgrabny i zabawny sposób absurdów, z jakimi musimy mierzyć się każdego dnia.

Obecnie artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku "Przegląd". Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w 2009 r.

Będziemy mogli się z nim spotkać w niedzielę, 20 października w szczecineckim kinie Wolność o godz. 18.00. Bilety na to wydarzenie można nabyć w cenie 60 zł m.in. w kasie kina. Warto się pośpieszyć, bowiem zostały już ostatnie wolne miejsca.

Tekst: Marzena Góra