Ostatni dzień na wnioski do Budżetu Obywatelskiego

• Tv
Miasto z Wizją / 26.11.2019 / Komentarze
Wypełnij formularz, złóż projekt. Możesz to uczynić do północy

Jeszcze tylko dziś (niedziela 1 grudnia) do północy można złożyć wniosek na projekt Szczecineckiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Wiceburmistrz Maciej Makselon za naszym pośrednictwem gorąco zachęca mieszkańców Szczecinka do wzięcia udziału w tej samorządowej inicjatywie.

- To już ostatni dzwonek dla osób, które mają głowy pełne pomysłów, by złożyć stosowny wniosek - mówi M. Makselon.

- Wnioski można składać do niedzieli włącznie poprzez stronę internetową Budżetu Obywatelskiego. Zachęcam i zapraszam.

Przypomnijmy: Mieszkańcy Szczecinka kolejny raz do rozdysponowania mają 800 tys. złotych. O tym, na co zostaną one przeznaczone zdecydują – podobnie jak podczas pierwszej edycji – poprzez oddanie swojego głosu na inicjatywę, która najbardziej przypadła im do gustu.

Listę projektów, które wezmą udział w przyszłorocznym głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego poznamy 31 stycznia. Na wybrane inicjatywy będziemy mogli oddawać swoje głosy od 3 do 23 lutego. Listę zwycięskich projektów poznamy najpóźniej do końca lutego 2020 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Szczecineckiego Budżetu Obywatelskiego: