Piknik Rodzinny w Strefie Aktywnego Wypoczynku

Miasto z Wizją / 12.08.2018 / Komentarze
Burza pokrzyżowała plany organizatorom, ale zabawa trwa!

Krótkotrwała, ale dość gwałtowna burza, która tuz po południu przeszła nad Szczecinkiem, nieco pokrzyżowała plany organizatorom Pikniku Rodzinnego. Nie znaczy to, że mieszkańcy Szczecinka nie bawią się w Strefie Aktywnego Wypoczynku przy ul. Kopernika. Bawią się, bo atrakcji jest moc. Piknik potrwa do godz. 17.

Impreza rozpoczęła się w samo południe zawodami wyciskania sztangi. W tym samym czasie do dyspozycji przybyłych do strefy rodziców z dziećmi były miasteczko urządzeń dmuchanych. Każde dziecko mogło pomalować sobie buzię. Podwoje otworzyły też warsztaty lepienia z gliny, wikliniarskie oraz cartvingu. Oczywiście, nie mogło zabraknąć punktów gastronomicznych.

To nie wszystkie atrakcje na dzisiejszym Pikniku. Po południu będzie ich jeszcze więcej.