Po 50 latach powtórnie powiedzieli sobie "tak"

Miasto z Wizją / 30.12.2018 / Komentarze
Złote Gody. Na ślubnym kobiercu Państwo Stanisława i Ryszard Kraszczyńscy

Dziś (piątek 28.12) w Urzędzie Stanu Cywilnego miała miejsce wzruszająca uroczystość. Państwo Stanisława i Ryszard Kraszczyńscy po wspólnie przeżytych ze sobą małżeńskich 50 latach powtórnie stanęli na ślubnym kobiercu. Wszystko po to by odnowić przysięgę małżeńską.

Prowadząca uroczystość szefowa szczecineckiego USC Eugenia Grudecka, zwracając się do Jubilatów powiedziała m.in.: Nie każdemu dano, by po tylu latach mógł myślami wracać do tamtych chwil, kiedy pełen miłości i radości wstępował w związek małżeński.

Jaka jest recepta na szczęśliwe pół wieku razem? Jak ujawnił Dostojny Jubilat, przede wszystkim uczucie, wyrozumiałość, cierpliwość i umiejętność wybaczania.

Gratulacje dostojnym jubilatom złożył burmistrz Daniel Rak. Wręczył też małżonkom Medale "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Były podziękowania jubilatów, życzenia i kwiaty od rodziny i przyjaciół oraz tradycyjny kieliszek szampana.