Podróż z Posłem za 2600 zł

Miasto z Wizją / 14.01.2020 / Komentarze
Mieszkanka Szczecinka pojedzie do Warszawy, zwiedzi Sejm i zje obiad w towarzystwie Jerzego Hardie-Douglasa

Voucher ufundowany przez Posła na Sejm RP Jerzego Hardie-Douglasa był jedną z wielkich atrakcji niedzielnej licytacji szczecineckiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostatecznie (po dwóch licytacjach) osiągnął cenę 2600 zł. Pierwszą licytację za 1500 zł wygrała Przewodnicząca Rady Miasta Katarzyna Dudź. Po chwili Pani Katarzyna oddała voucher do kolejnej licytacji.

Szczęśliwa zdobywczyni vouchera, mieszkanka Szczecinka, w towarzystwie Jerzego Hardie-Douglasa zwiedzi sejmowe kuluary i zje obiad w sejmowej restauracji. Voucher obejmuje również lot w obie strony do Warszawy.

Szczecinek pobił rekord finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy byli bardzo hojni. Do puszek wolontariuszy trafiła rekordowa kwota (razem z dochodem z licytacji) 121 tys. 330 zł i 68 gr. To o ponad 31 tys. zł więcej, niż rok temu.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Sławomir Kłuciejasz/WOŚP