Przemiana na 6 - drugi etap castingu

• Tv
Miasto z Wizją / 29.06.2015 / Komentarze
Młode mieszkanki miasta Szczecinek, założycielki nowych firm na rynku pracy, pełne pasji i zaangażowania do wykonywanych zawodów stworzyły projekt PRZEMIANA NA 6.

Każda z Nich reprezentuje odrębną dziedzinę, która odmieni życie jednej z kobiet! Projekt „PRZEMIANA NA 6” polega na pełnej metamorfozie trwającej minimum trzy miesiące, opierającej się na zabiegach stomatologicznych, kosmetycznych, fryzjerskich, poprawiających samopoczucie i sylwetkę oraz doborze garderoby, wprowadzając tym samym w zdrowy tryb życia. Podczas castingu, została wyłoniona zwyciężczyni projektu! Z pośród wielu zgłoszonych osób, do drugiego etapu PRZEMIANY NA 6, zakwalifikowały się Panie: Beata Jankowska, Agata Julianna Zawadowska, Halina Bobrowicz, Kamila Łojewska, Małgorzata Laube, Izabela Błachowska, Katarzyna Artymko, Olga Fieducik, Sylwia Purlis, Klaudia Kirdzik, Jolanta Horodek, Asia Horodek, Patrycja Drab.

Samo zgłoszenie i chęć udziału w projekcie niesie za sobą wielką odwagę. Daje przysłowiowego "kopa" do pójścia naprzód. Pomysłodawczynie stały się motywacją dla wielu kobiet, mimo nie przejścia dalej, czy też braku odwagi do wysłania zgłoszenia, liczne grono kobiet zdecydowało się na zmiany w swoim życiu, pilnie śledząc zaangażowanie Szczecineczczanek. Zaobserwowano wzrost osób chętniej uczęszczających na zabiegi, chcących uprawiać sport, dbających o uśmiech jak i dobry wygląd. Podczas castingu w sali konferencyjnej na Szczecineckim Zamku panowała miła atosfera.

Dzięki patronatowi medialnemu MIASTO Z WIZJĄ, możemy obejrzeć relację wideo z wydarzenia, jakie miało miejsce 17 czerwca. Historia opisana w formularzu, jak i każde słowo kandydatek, miało znaczący wpływ na decyzję podjętą przez sześcioosobową komisję. Finalistką, której zmieniający się wizerunek obserwować będziemy przez najbliższe trzy miesiące została PANI KAMILA ŁOJEWSKA! Pani Kamilo, jeszcze raz SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Beata Jankowska

Agata Zawadowska