Rada Miasta na sesji w ratuszu

Miasto z Wizją / 02.05.2018 / Komentarze
Dotacje dla żłobków, kąpieliska na Trzesiecku i plan "Sosnowa"

W poniedziałek 7 maja na sesji zbierze się Rada Miasta Szczecinka. W porządku obrad zapisano 14 punktów.

Po załatwieniu spraw regulaminowych radni podejmą uchwały w sprawie: zbycia nieruchomości stanowiących własność miasta, przekazania w drodze darowizny prawa własności nieruchomości, nieodpłatnego nabycia w drodze darowizny nieruchomości zabudowanej, a także w sprawie wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki lub kluby dziecięce oraz dziennych opiekunów na terenie Szczecinka.

W dalszej części obrad rada ustali wykaz kąpielisk na jeziorze Trzesiecko w tegorocznym sezonie letnim oraz podejmie decyzje w sprawie: miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Sosnowa” oraz zasad wynajmowania lokali i pomieszczeń tymczasowych wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta.

Radni pochylą się też nad skargą na działania burmistrza, wysłuchają jego sprawozdania oraz informacji przewodniczącej Rady Miasta.

Zapytania radnych zakończą sesję. Początek obrad o godz. 9.