Rada Powiatu na czwartej sesji

Miasto z Wizją / 28.12.2018 / Komentarze
Zmiany w budżecie, delegaci do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz wydatki, które nie wygasają z końcem roku budżetowego

W piątek 28 grudnia na czwartek w kadencji 2018-2023 sesji zbierze się Rada Powiatu Szczecineckiego. Porządek obrad liczy 13 punktów.

Po załatwieniu spraw regulaminowych i tzw. wolnej trybunie dla parlamentarzystów, radnych sejmiku wojewódzkiego, przewodniczących rad, burmistrzów i wójtów gmin powiatu, radni podejmą kilka uchwał, m.in. w sprawie: delegowania radnych do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, uchwalenia budżetu powiatu na rok 2018 (zmiana uchwały), uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej powiatu na lata 2018-2031, ustalenia wydatków budżetu powiatu, które nie wygasają z upływem roku budżetowego oraz w sprawie przyjęcia od Wojewody Zachodniopomorskiego zadań publicznych z zakresu administracji rządowej.

Odpowiedź starosty na interpelacje i zapytania radnych oraz wnioski i oświadczenia radnych zakończą obrady. Początek sesji o godz. 12.