Rozwiązuj zagadki i wygrywaj szczecineckie gadżety

Miasto z Wizją / 08.11.2017 / Komentarze
Centrum Informacji Turystycznej przygotowało szereg konkursów dla mieszkańców

Centrum Informacji Turystycznej to miejsce, gdzie zawsze możemy znaleźć wiele przeróżnych przedmiotów promujących Szczecinek. Okolicznościowych gadżetów związanych z różnymi bieżącymi wydarzeniami odbywającymi się w naszym mieście, a także tych odwołujących się do historii Szczecinka z każdym miesiącem wciąż przybywa. To właśnie m.in. tu turyści oraz pasjonaci naszego miasta mogą zaopatrzyć się w różnego rodzaju pamiątki – od breloczków i kubków, poprzez różnego rodzaju gry i koszulki, aż po parasole czy flagi.

Teraz każdy z nas ma szansę na zdobycie gadżetów znajdujących się w ofercie Centrum Informacji Turystycznej. Pracownicy punktu przygotowali bowiem dla mieszkańców szereg konkursów, w którym do wygrania są właśnie wyjątkowe szczecineckie gadżety. Dlatego też warto na bieżąco śledzić profil CIT na Facebooku, gdzie w każdy piątek o godz. 11.00 na wszystkich czekać będą kolejne pytania konkursowe.

Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej zapraszają do cotygodniowej wspólnej zabawy!

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: Centrum Informacji Turystycznej