Ruszył przetarg na budowę wyciągu narciarskiego

Miasto z Wizją / 29.11.2017 / Komentarze
W pierwszym etapie zapytanie ofertowe na wykonanie dokumentacji inwestycji

Jak już kilkakrotnie pisaliśmy, jedną z najbardziej spektakularnych przyszłorocznych inwestycji Szczecinka będzie budowa wyciągu narciarskiego na Górce Rynkowej pomiędzy ulicami Winniczna i Reja. W projekcie budżetu zapisano na ten cel 800 tys. zł.

Postępowanie przetargowe właśnie ruszyło. Miasto rozpoczęło od skierowania do ewentualnych wykonawców inwestycji zapytania ofertowego w sprawie wykonania kompletnej dokumentacji projektowej wyciągu oraz dokumentacji projektowej niwelacji terenu z wykorzystaniem istniejących gruntów i dostarczania nowych.

Wiadomo, że obiekt musi mieć stały dostęp do energii elektrycznej - teren wyciągu zostanie oświetlony. Na wyposażeniu wyciągu znajdą się m.in. urządzenia naśnieżające i ratrak.

Oferty powinny wpłynąć do ratusza do 6 grudnia br. Przyszli wykonawcy dokumentacji wyciągu mają czas na uporanie się z tym zadaniem do 15 marca 2018 roku.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Urząd Miasta Szczecinek