Sekcje i kluby wracają po wakacjach

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 12.09.2019 / Komentarze
Ruszają zapisy na zajęcia prowadzone przy SAPiK-u

Przy Samorządowej Agencji Promocji i Kultury od wielu lat działają różnego rodzaju sekcje i kluby, prowadzące zajęcia zarówno dla tych najmłodszych dzieci, jak i dla młodzieży. Nie brakuje także propozycji skierowanych do osób dorosłych. Trzeba przyznać, że ze względu na rozmaitą tematykę zajęć, jest w czym wybierać. Aktualnie działa tu ponad 30 sekcji i klubów, które obejmują m.in. zajęcia plastyczne, taniec, warsztaty muzyczne, zajęcia edukacyjne, a także te poświęcone rozwojowi, rozwijaniu pasji i zdobywaniu nowych umiejętności. Początek nowego roku szkolnego to doskonała okazja, aby dołączyć do jednej z nich.

- Zapisy ruszają już pełną parą. W najbliższych dniach pełna oferta pojawi się na naszej stronie internetowej sapik.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku Sekcje i Kluby SAPiK. Tam opublikujemy pełną ulotkę, w której znajdą się zarówno informacje o pełnej ofercie, jak i numery telefonów do instruktorów prowadzących poszczególne zajęcia. Zapisu będzie można dokonać dzwoniąc pod wybrany numer. Instruktorzy udzielą wszystkim zainteresowanym również wszelkich informacji – mówi Magdalena Czajkowska z Samorządowej Agencji Promocji i Kultury.

Zajęcia w ramach poszczególnych sekcji i klubów ruszą od października. Niektóre z nich zostaną uruchomione jeszcze we wrześniu. O tym, na jakie zajęcia można się wybrać, jak wyglądają spotkania, czego można się na nich nauczyć oraz które z propozycji cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców – w naszym dzisiejszym (12.09) programie samorządowym.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk