Sójcze Wzgórze czeka na lokatorów

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 19.10.2018 / Komentarze
Trwa drugi etap inwestycji, w trakcie którego na atrakcyjnie położonym osiedlu powstanie 14 nowych lokali mieszkalnych

Na Sójczym Wzgórzu trwa budowa osiedla w zabudowie szeregowej. Powstają tu funkcjonalne mieszkania utrzymane w nowoczesnym stylu. To drugi etap inwestycji w tym uroczym miejscu Szczecinka. Inwestorem jest firma INVEST LIM Sp. z o.o. z Poznania.

Niebawem do dyspozycji lokatorów będzie 14 segmentów. Każde z mieszkań składa się z parteru oraz piętra. Przyszli lokatorzy do swojej dyspozycji będą mieli 149 m2 powierzchni mieszkalnej na dwóch kondygnacjach, utrzymanej w podobnym standardzie do zwieńczonej rok temu inwestycji - po sąsiedzku.

Parter segmentu składa się z dużego przestronnego salonu, kuchni, toalety, kotłowni oraz garażu. Na piętrze budynku znajdują się 3 sypialnie i łazienka. Każdy budynek wyposażony jest w automatyczną bramę garażową, elektryczne rolety zewnętrzne, instalację alarmową, instalację centralnego odkurzacza, monitoring od frontu budynku, instalację pod kominek w salonie, a także w kocioł gazowy dwufunkcyjny.

Na parterze mieszkania oraz w łazience na piętrze zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe. Ściany zewnętrzne ocieplone są styropianem grafitowym 15 i 20 cm o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła. Strop nad piętrem ocieplony jest 30 cm warstwą wełny, a stolarka okienna wykonana jest na profilu VEKA z pakietami trzyszybowymi. To wszystko sprawia, że mieszkania są energooszczędne, a przyszłe rachunki za ogrzewanie są ograniczane do minimum.

Każde mieszkanie znajduje się na działce o powierzchni 350 m2, więc do każdego budynku przynależy jeszcze spory około 200 m2 ogródek.

Aktualnie na większości budynków są wykonane tynki gipsowe wewnętrzne oraz posadzki cementowe. W środku trwają prace wykończeniowe polegające na wykonaniu suchej zabudowy sufitów. Na zewnątrz trwają prace elewacyjne, które powinny zostać ukończone w połowie października. Rozpoczęły sie też prace związane z zagospodarowaniem terenu. Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2018 roku.

Inwestor sprzedał już połowę mieszkań. Pozostałe czekają na lokatorów. Cena za m2 - 2850 zł. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę internetową: www.sojczewzgorze.pl.

Można również skontaktować się z biurem inwestora lub udać się bezpośrednio na budowę. 

(ogłoszenie)

Foto: Sławomir Włodarczyk

Wizualizacje: Invest Lim