Sportowa inwestycja zgodnie z planem

• Tv
Miasto z Wizją / 26.07.2018 / Komentarze
Trwa budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6. Finał robót na koniec wakacji

Przy Szkole Podstawowej nr 6 na ul. Kopernika trwa budowa sali gimnastycznej. Inwestycję realizuje firma "Ciepłownik" z Plewisk koło Poznania. Przedsiębiorstwo jest znane w Szczecinku z restauracji naszego najszacowniejszego zabytku - Zamku Książąt Pomorskich.

- Prace są kontynuowane zgodnie z harmonogramem robót. W obiekcie są prowadzone obecnie prace wykończeniowe - mówi "Miastu z Wizją" Tomasz Kołosowski, dyrektor Wydziału Inwestycyjnego Urzędu Miasta.

Sportowy szkolny obiekt, tak bardzo potrzebny dzieciom i młodzieży będzie kosztować blisko 5 mln zł, łącznie z dofinansowaniem ze środków zewnętrznych. Finalizację inwestycji zaplanowano na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, czyli do 31 sierpnia 2018 roku.

Wideo: Miasto z Wizją