Spotkajmy się na Pol’and’Rock 2023

• Tv
Miasto z Wizją / 30.06.2023 / Komentarze
Trwają przygotowania do Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Ubiegłoroczny Pol’and’Rock Festival na dobre skradł serca mieszkańców Pomorza Zachodniego i nie tylko. Nic zatem dziwnego, że w tym roku także pojedziemy do Czaplinka, by tam na terenie lotniska w pobliskim Broczynie bawić się przez trzy dni (3-5.08).

Co czeka na uczestników tegorocznego Pol’and’Rock? Dużo muzycznych wrażeń, ogromna porcja pozytywnej energii, ale też moc atrakcji w strefie Pomorza Zachodniego. Będzie to wyjątkowe miejsce wypoczynku, zabawy, nauki. Różne aktywności promujące region przygotowuje Urząd Marszałkowski i zachodniopomorskie firmy, instytucje, uczelnie. Strefa będzie działać w festiwalowym miasteczku.

Czekając na szczegóły organizacyjne Festiwalu dodajmy, że impreza jest niebiletowana. Wszystkie koncerty i atrakcje są bezpłatne. Ogólnodostępne i darmowe jest również pole namiotowe.

W ubiegłym roku Urząd Marszałkowski uruchomił 16 par dodatkowych pociągów kursujących głównie z kierunku Szczecinka. Składy były skomunikowane z pociągami IC i Regio, a także z pociągami ze Stargardu i Runowa Pomorskiego. Podobnie będzie i w tym roku.

Kogo usłyszymy na Pol’and’Rock 2023? Organizatorzy podali już nazwy pierwszych wykonawców: Spin Doctors, Apollo 440, Drain, Carpenter Brut, Napalm Death, Monika Brodka oraz Biohazard.

Urząd Marszałkowski apeluje:

Dołącz do Strefy Pomorze Zachodnie podczas 29 Pol’and’Rock Festival w Czaplinku. Szukamy ciekawych inicjatyw, które wypełnią czas oraz przestrzeń naszej strefy. Mogą to być pojedyncze warsztaty, ale też stałe namioty aktywności, które towarzyszyłyby nam przez cały festiwal. Poszukujemy aktywności: kreatywnych, muzycznych, sportowych, plastycznych, relaksacyjnych, naukowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a przyślij do 8.03 na adres projekty@wzp.pl co Ty lub twoja organizacja/firma chciałaby zaprezentować na strefie Pomorza Zachodniego.

Tak było w zeszłym roku, radośnie i kolorowo. https://www.youtube.com/watch?v=5yWBRbDdCDQ

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Lucyna Lewandowska - https://polandrockfestival.pl/