Światła Szczecinka za ponad 900 tys. zł

Miasto z Wizją / 12.01.2016 / Komentarze
Energa wymieni nam też oświetlenie na nowoczesne LED

Spółka ENERGA Oświetlenie w Sopocie oświetli szczecineckie ulice i place w porze od zmierzchu do świtu. Za usługę świadczoną przez sopockich energetyków w 2016 roku zapłacimy nieco ponad 917 tys. zł brutto.

- Umowę ze spółką zawarliśmy na lata 2016-2017 - mówi „Miastu z Wizją” Krystyna Grunt z Wydziału Inwestycyjnego Urzędu Miasta. - W 2017 kwota będzie podobna. W ramach usługi firma zajmie się również konserwacją punktów świetlnych na terenie miasta.

Jak powiedziała nam K. Grunt, ratusz wynegocjował u energetyków takze wymianę starszego typu punktów świetlnych na nowoczesne typu LED.

- Takie punkty świetlne zostaną zlokalizowane wzdłuż ulic: Koszalińska - 100 szt., Szczecińska - 44 szt., Lipowa - 14 szt. i Gdańska - 12 sztuk - dodaje K. Grunt. - Łącznie w tym roku szczecineckie ulice "otrzymają" 170 punktów świetlnych typu LED.