Szczecineccy posłowie o Marszu Tysiąca Tóg i atakach na Marszałka Senatu

• Tv
Miasto z Wizją / 13.01.2020 / Komentarze
Audycja "Po Słowie" w Radiu Koszalin

Dziś (niedziela 12 stycznia) w audycji Polskiego Radia Koszalin "Po Słowie" politycy z regionu dyskutowali m.in. o sytuacji na Bliskim Wschodzie, o Marszu Tysiąca Tóg, który odbył się w Warszawie oraz o tym, że kandydatem Lewicy na prezydenta ma być Robert Biedroń. Pojawił się także temat kolejnych oskarżeń o łapówki, kierowanych pod adresem Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.

Audycję poprowadziła red. Anna Popławska. Jej gośćmi byli parlamentarzyści: Jerzy Hardie-Douglas (PO-KO), Radosław Lubczyk (PSL-KP) oraz Małgorzata Prokop-Paczkowska (Lewica).

Posłom towarzyszyli: Marcin Bedka (Konfederacja), Krzysztof Nieckarz (radny sejmiku zachodniopomorskiego - PiS) i Jan Kozłowski (Porozumienie Jarosława Gowina).

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto, wideo: Polskie Radio Koszalin