Szczecinecki Team na srebrny medal

Miasto z Wizją / 13.08.2019 / Komentarze
Wolf Race w Trzciance z sukcesami

W miniony weekend zespół Teamu Biegowego Szczecinek wziął udział w biegu Wolf Race rozgrywanym w Trzciance. Szczecineccy biegacze sprawili się doskonale zajmując drugie miejsce.

Team Biegowy Szczecinek wystartował w składzie: Piotr Czaja, Paweł Mały, Wojciech Stypa, Łukasz Łochocki, Tomi Tomi Yeti Iti, Jacek Rozperski, Monika Jankowska, Ewelina Wejner-Polasik, Agnieszka Aga Karczewska, Janusz Kocik, Magdalena Kocik, Karolina Brach, Żaneta Kozanecka, Paweł Patryk Bochenek, Marcin Szymański i Mariusz Mrozik. Nasz zespół uległ tylko zawodnikom Elite z Husaria Race Team, którą reprezentowali zawodnicy z całej Polski.

To nie koniec sukcesów. Trzecie miejsce indywidualnie zajął Paweł Mały, a wyzwaniu RMF nie miał sobie równych Wojciech Stypa, który ustanowił rekord wyzwania. Z kolei 1 miejsce w kategorii Open Kobiet zajęła Patrycja Cyran.

Składamy gratulacje wszystkim zawodnikom startującym podczas tych bardzo ciężkich zawodów a w szczególności tym, którzy reprezentowali nasze miasto - Szczecinek.

Tekst i foto: Team Biegowy Szczecinek

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk