Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo

Miasto z Wizją / 01.12.2018 / Komentarze
Akcja policji i stacji kontroli pojazdów

Nie od dziś wiadomo, że prawidłowe ustawienie świateł w samochodzie, to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Dlatego też Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów TAGOR przy ul. Waryńskiego bierze udział w ogólnopolskiej akcji: "Twoje światła - Twoje Bezpieczeństwo". Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego.

- W jej ramach, w sobotę 15 grudnia, w godz. od 8 do 14 pracownicy stacji będą bezpłatnie ustawiać światła w samochodach - mówi "Miastu z Wizją" mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy szczecineckiej policji.

Nasi policjanci apelują do kierowców o jak najszersze wzięcie udziału w tej cennej inicjatywie. Warto skorzystać z pomocy specjalistów. Policjanci przekonują, że prawidłowo ustawione światła w pojazdach poprawiają bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, zarówno kierujących jak i przechodniów.