Wiosną warto "Wkręcić się w historię" ziemi szczecineckiej

• Tv
Miasto z Wizją / 18.04.2023 / Komentarze
W ramach projektu SzLOT wyznaczył 13 tras o łącznej długości blisko 600 km. To nie koniec, będzie kontynuacja

W ramach projektu wyznaczyliśmy trzynaście tras o łącznej długości blisko 600 km, wiodących śladami II Wojny Światowej i umocnień Wału Pomorskiego - mówi "Miastu z Wizją" szef SzLOT Mariusz Getka.

- Na trasach pojawiły się już stosowne tablice znakujące. W związku z tym, że wiosna już do nas zawitała zapraszamy do zapoznania się z trasami rowerowymi, które stanowią nie lada atrakcję turystyczną dla mieszkańców, pasjonatów militarnej przeszłości oraz osób lubiących aktywnie spędzać czas na wolnym powietrzu. Warto nadmienić też, że to jeszcze nie koniec naszych prac nad tymi trasami, ciągle pracujemy nad rozwojem projektu.

Jak ujawnił nam M. Getka, to nie koniec Projektu "Wkręć się w historię"

- Ilość obiektów jakie można oznakować jest bardzo duża. Stąd też czynimy starania, o pozyskanie kolejnych środków finansowych na kontynuację tego projekt - mówi M. Getka.

Mapki tras i szlaków rowerowych dostępne tu:

Wideo: SzLOT